Listing page (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: View
sk: Zobraziť

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Link settings
sk: Nastavenia linky
