Listing page (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: View
tr: Görüntüle

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Link settings
tr: Bağlantı ayarları
