Live Blog (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: List
ar: لائحة

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: View
ar: عرض

en: Created
ar: الإنشاء

en: Revisions
ar: المراجعات

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Create new revision
ar: أنشئ نسخة جديدة

en: Revert
ar: استرجع

en: Revisions for %title
ar: مراجعات %title

en: Revision
ar: مراجعة

en: Changed
ar: تم التغير

en: Revision of %title from %date
ar: نسخة %date من %title

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ar: تأكيد متأكد أنك راغب في حذف مراجعة %revision-date؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ar: تأكيد متأكد أنك راغب في حذف مراجعة %revision-date؟

en: Delete all revisions
ar: حذف كافة المراجعات

en: Copy of the revision from %date.
ar: نسخة من مراجعة %date.

en: Current revision
ar: المراجعة الحالية

en: Time interval
ar: الفترة الزمنيّة

en: @date by @username
ar: @date بواسطة @username
