Live Blog (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: List
mn: Жагсаалт

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Revert
mn: Буцаах
