Live Blog (1.0.3) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: List
tr: Liste

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: edit
tr: düzenle

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Authored by
tr: Yazan

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Revert
tr: Geri al

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: Revision
tr: Sürüm

en: Changed
tr: Değişti

en: Revision of %title from %date
tr: %date tarihindeki %title sürümü

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihindeki sürümüne geri dönmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihli sürümü silmek istediğinize emin misiniz?

en: 1 sec
tr: @count sa.

en: Delete all revisions
tr: Tüm sürümleri sil

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm

en: 1 min
tr: @count dak

en: Time interval
tr: Zaman aralığı

en: @date by @username
tr: @username tarafından @date
