Live Blog (1.0.4) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: List
bg: Списък

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Revisions
bg: Редакции

en: Authored by
bg: Написано от

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Revert
bg: Връщане

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.
