Live Blog (1.0.5) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: List
my: စာရင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Info
my: အချက်အလက်
