Live Blog (1.0.5) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: List
ps: لړ

en: Edit
ps: سمون

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Info
ps: مالومات

en: Revision
ps: بياكتون
