Live Blog (1.0.5) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Body
te: వివరము

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: List
te: జాబితా

en: Edit
te: మార్చు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: edit
te: మార్చు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Info
te: సమాచారం

en: 1 sec
te: 1 క్షణ
