Live Blog (1.0.6) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: List
am: ዝርዝር

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: edit
am: አስተካክል

en: View
am: ትይታ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር

en: 1 sec
am: 1 ሰከንድ
