Live Blog (1.0.6) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: List
da: Vis

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: edit
da: redigér

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Revisions
da: Versioner

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Create new revision
da: Opret ny version

en: Revert
da: Gendan

en: Revisions for %title
da: Versioner af %title

en: Revision
da: Version

en: Changed
da: Ændret

en: Revision of %title from %date
da: Version af %title fra %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
da: Ønsker du at vende tilbage til versionen fra %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
da: Ønsker du at slette versionen fra %revision-date?

en: 1 sec
da: 1 sek

en: Delete all revisions
da: Slet alle revisioner

en: Copy of the revision from %date.
da: Kopi af versionen fra %date.

en: Current revision
da: Nuværende version

en: Time interval
da: Tidsinterval

en: @date by @username
da: @date af @username
