Live Blog (1.0.3) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: List
hy: Ցանկ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ
