Live Blog (1.0.6) - en to no translation catalogue (26 entries)

en: delete
no: slett

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Content
no: Innhold

en: List
no: Liste

en: Edit
no: Rediger

en: Settings
no: Innstillinger

en: edit
no: rediger

en: View
no: Vis

en: Created
no: Opprettet

en: Revisions
no: Versjoner

en: Authored by
no: Skrevet av

en: Create new revision
no: Opprett ny versjon, den forrige versjonen arkiveres

en: Revert
no: Tilbakefør til tidligere versjon

en: Info
no: Informasjon

en: Revisions for %title
no: Versjoner for %title

en: Revision
no: Versjon

en: Changed
no: Endret

en: Revision of %title from %date
no: Versjonen av %title fra %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil bytte ut versjonen som vises med versjonen fra %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil slette versjonen fra %revision-date?

en: Delete all revisions
no: Slett alle revisjoner

en: Copy of the revision from %date.
no: Kopi av versjonen fra %date.

en: Current revision
no: Nåværende revisjon

en: Time interval
no: Tidsintervall

en: @date by @username
no: @date av @username
