Live Blog (1.0.6) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: List
or: ତାଲିକା

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ
