Live Blog (1.0.6) - en to ru translation catalogue (30 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: List
ru: Список

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: edit
ru: изменить

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Revisions
ru: Редакции

en: Authored by
ru: Автор

en: Create new revision
ru: Создать новую редакцию

en: Revert
ru: Вернуть

en: Info
ru: Инфо

en: Revisions for %title
ru: Редакции %title

en: Revision
ru: Редакция

en: Changed
ru: Изменение

en: Revision of %title from %date
ru: Редакция %title от %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ru: Вы действительно хотите вернуться к редакции от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ru: Вы действительно хотите удалить редакцию от %revision-date?

en: Installation
ru: Установка

en: 1 sec
ru: 1 сек

en: Delete all revisions
ru: Удалить все редакции

en: Copy of the revision from %date.
ru: Копия редакции от %date.

en: Current revision
ru: Текущая редакция

en: Time interval
ru: Интервал времени

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.

en: @date by @username
ru: @date от @username
