Live Weather (3.0.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Image
he: תמונה

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: Visibility
he: ניראות

en: Location
he: מיקום

en: Cache
he: מטמון

en: Cache settings
he: הגדרות מטמון

en: Unit
he: יחידה

en: About
he: אודות
