Live Weather (3.0.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Image
id: Gambar

en: 1 hour
id: 1 jam

en: Visibility
id: Visibilitas

en: Location
id: Lokasi

en: Cache
id: Tembolokan

en: Cache settings
id: Pengaturan cache

en: About
id: Tentang
