Live Weather (3.0.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Image
mn: Зураг

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Location
mn: Байрлал

en: Temperature
mn: Температур

en: Celsius
mn: Цельс
