Live Weather (3.0.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Image
be: Малюнак

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Cache
be: Кэш

en: Cache settings
be: Налады кэшу

en: About
be: Аб
