Live Weather (3.0.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Image
cy: Delwedd

en: Visibility
cy: Gwelededd

en: Location
cy: Lleoliad
