Live Weather (3.0.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Image
hy: Նկար

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Cache
hy: Քեշ
