Live Weather (3.0.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Image
kk: Сурет

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: Visibility
kk: Көріну

en: Location
kk: Орналасуы
