Live Weather (3.0.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: 1 hour
mg: 1 ora
