Live Weather (3.0.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Image
pl: Obraz

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Location
pl: Położenie

en: Temperature
pl: Temperatura

en: Celsius
pl: Celsjusza

en: Fahrenheit
pl: Fahrenheita

en: Wind speed
pl: Prędkość wiatru

en: Cache
pl: Pamięć podręczna

en: Delete location
pl: Usuń lokalizację

en: Cache settings
pl: Ustawienia pamięci podręcznej

en: Unit
pl: Jednostka

en: About
pl: O stronie

en: Wind
pl: Wiatr
