Live Weather (3.0.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Image
sv: Bild

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Location
sv: Plats

en: One day
sv: En dag

en: Temperature
sv: Temperatur

en: Wind speed
sv: Vindhastighet

en: Cache settings
sv: Inställningar för cache

en: Unit
sv: Enhet

en: Sunset
sv: Solnedgång

en: About
sv: Om

en: 30 min
sv: 30 minuter
