Live Weather (3.0.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Image
vi: Ảnh

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: Visibility
vi: Hiển thị nội dung

en: Location
vi: Vị trí

en: Temperature
vi: Nhiệt độ

en: Cache settings
vi: Các thiết lập bộ đệm

en: Unit
vi: Đơn vị

en: About
vi: Giới thiệu

en: Temperature unit
vi: Đơn vị nhiệt độ
