Live Weather (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Location
gu: સ્થાન

en: About
gu: વિશે
