Live Weather (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: 1 hour
tr: @count saat

en: Location
tr: Konum

en: Celsius
tr: Selsius

en: Fahrenheit
tr: Fahrenhayt

en: Wind speed
tr: Rüzgar hızı

en: Cache settings
tr: Önbellekleme ayarları

en: About
tr: Hakkında
