Live Weather (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: 1 hour
da: 1 time

en: Location
da: Lokation

en: Wind speed
da: Vindhastighed

en: Cache settings
da: Indstillinger for cache

en: About
da: Om

en: Temperature unit
da: Enhed for temperatur
