Live Weather (8.x-1.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།
