Live Weather (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: 1 hour
hi: @count घंटे

en: Location
hi: स्थान

en: Cache settings
hi: कैश सेटिंग्स

en: About
hi: के बारे में
