Live Weather (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: Location
ro: Locația

en: Wind speed
ro: Viteza vântului

en: Cache settings
ro: Setări cache

en: About
ro: Despre
