Live Weather (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: Location
te: ప్రాంతం

en: About
te: గురించి
