Live Weather (8.x-2.4) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Image
ar: الصورة

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Location
ar: الموضع

en: Cache
ar: ذاكرة التخزين المؤقت

en: Cache settings
ar: إعدادات ذاكرة التخزين المؤقت

en: About
ar: حول
