Live Weather (8.x-2.4) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Image
az: Şəkil

en: Visibility
az: Görünüş

en: Location
az: Məkan

en: Cache
az: Keş

en: About
az: Haqqında
