Live Weather (8.x-2.4) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: 1 hour
fr: 1 heure

en: Visibility
fr: Visibilité

en: Location
fr: Emplacement

en: One day
fr: Un jour

en: Wind speed
fr: Vitesse du vent

en: Cache settings
fr: Paramètres du cache

en: Unit
fr: Unité

en: Sunset
fr: Coucher du soleil

en: About
fr: À propos

en: Wind
fr: Vent

en: Humidity
fr: Humidité

en: Sunrise
fr: Lever du soleil
