Live Weather (8.x-2.4) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Image
pt: Imagem

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: Location
pt: Localização

en: Cache settings
pt: Configurações do cache

en: Unit
pt: Unidade

en: About
pt: Sobre
