Live Weather (8.x-2.4) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Cache settings
th: การตั้งค่าแคช

en: Unit
th: หน่วย

en: About
th: เกี่ยวกับ
