Live Weather (8.x-2.5) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Image
lt: Nuotrauka

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Location
lt: Vieta

en: Cache
lt: Podėlis

en: Cache settings
lt: Kešavimo nuostatos

en: About
lt: Apie
