Live Weather (8.x-2.5) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Image
fa: تصویر

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Location
fa: مکان

en: Cache
fa: حافظه موقت

en: About
fa: درباره
