Live Weather (8.x-2.5) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Image
ru: Изображение

en: 1 hour
ru: 1 час

en: Visibility
ru: Видимость

en: Location
ru: Место

en: One day
ru: Один день

en: Temperature
ru: Температура

en: Celsius
ru: Цельсий

en: Fahrenheit
ru: Фаренгейт

en: Wind speed
ru: Скорость ветра

en: Cache
ru: Кэш

en: Cache settings
ru: Настройки кэша

en: Unit
ru: Единица измерения

en: Sunset
ru: Закат

en: About
ru: Информация

en: Sunrise
ru: Восход

en: Temperature unit
ru: Единица измерения температуры воздуха
