Live Weather (8.x-2.5) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Image
af: Beeld

en: 1 hour
af: 1 uur

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Location
af: Ligging

en: Cache settings
af: Kasverstellings
