Live Weather (8.x-2.5) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Image
eo: Bildo

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Location
eo: Loko

en: Cache
eo: Kaŝmemoro
