Live Weather (8.x-2.4) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Image
fi: Kuva

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Location
fi: Sijainti

en: Wind speed
fi: Tuulen nopeus

en: Cache
fi: Välimuisti

en: Cache settings
fi: Välimuistin asetukset

en: Unit
fi: Yksikkö

en: About
fi: Tietoja

en: Wind
fi: Tuuli

en: Humidity
fi: Kosteus
