Live Weather (8.x-2.5) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Image
hr: Slika

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Location
hr: Lokacija

en: Temperature
hr: Temperatura

en: Celsius
hr: °C

en: Fahrenheit
hr: Fahrenheita

en: Wind speed
hr: Brzina vjetra

en: About
hr: Opis
