Live Weather (8.x-2.5) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Location
sq: Vendodhja

en: Cache settings
sq: Rregullimet e cache

en: About
sq: Informacione
