Liveblog (2.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (26 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: view
ug: كۆرۇش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Update
ug: يڭىلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Create
ug: قۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Location
ug: ئورنى

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Source
ug: مەنبە

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Full content
ug: تولۇق مەزمۇنى
