Liveblog (2.0.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (31 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Author
ku: نووسەر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: view
ku: پیشاندان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Create
ku: درووستکردن

en: All
ku: هەموو

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Location
ku: شوێن

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: N/A
ku: نییە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Key
ku: کلیل

en: Source
ku: سەرچاوە

en: @type: deleted %title.
ku: @type: %title سڕایەوە.

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ
