Liveblog (2.0.0-alpha6) - en to km translation catalogue (30 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: view
km: មើល​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Create
km: បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Location
km: ទីតាំង

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: N/A
km: គ្មាន

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Key
km: សំខាន់

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល
