Liveblog (2.0.0-alpha6) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Administration
br: Mererezh

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel
